    SILNIK HYDRAULICZNY MR 200 ECO (ALSG2-L-200)
    Kod produktu:
    14518
    OEM:
    Stawka podatkowa
    22 %
    Cena bez VAT:
    Cena z VAT:
    Ref:
    10
    DODAJ DO KOSZYKA
    Dane techniczne
    Dostawca:Chiny
    Zwrot lub wymiana:14 dni
    Gwarancja:6 miesięcy
    Średnica wału:25 mm
    Przepływ oleju:
    stały przepływ 60 L/min, przerywany 75 L/min
    Gwint przyłączeniowy:1/2"
    Zakres temperatur:od -40 °C do 140 °C
    Moment obrotowy:
    stały moment obrotowy 38,6 daNm, przerywany 44,2 daNm
    Obroty:
    stałe obroty 262 rpm, przerywany 278 rpm
    Spadek ciśnienia:
    stałe ciśnienie 160 bar, przerywany 200 bar
    Moc:
    stała moc 11 kW, przerywany 13 kW