    SET DE CUTII DE VITEZE 1:1.35 (22CP-16KW) PENTRU BASCULATOR L:770
    SET DE REDUCȚII 1:1.35 (22CP-16kW) PENTRU ENGRENAJ TRIPLU L:770
    Cod produs:
    13916
    OEM:
    Rata impozitului
    22 %
    Preț fără TVA:
    Preț cu TVA:
    Ref:
    1
    ADĂUGA ÎN COȘ
    Descriere:
    Set de cutii de viteze ALU pentru un basculator cu o lungime de 770mm.
    Furnizor:
    Polonia
    Returnare sau schimbare:
    14 zile
    greutatea produsului:
    16.70 kg
    RPM de intrare:
    540 rpm
    RPM ieșire:
    729 rpm
    Garanție:
    6 luni
    Load:
    22 CP (16 kW)
    arbore de ieșire:
    2x ax 25mm
    raport de transmisie:
    Material:
    carcasă - aluminiu
    lubrifiant:
    0.75 l de lubrifiant pentru transmisie
    arbore de intrare:
    35xd28xB8
    Cuplu de ieșire:
    210 Nm