    COMUTATOR DE PRESIUNE REGLABIL SINGUR 20-300BAR XMLA300D2S11
    Cod produs:
    13159
    OEM:
    Rata impozitului
    22 %
    Preț fără TVA:
    Preț cu TVA:
    Ref:
    2
    ADĂUGA ÎN COȘ
    Descriere:
    Furnizor:
    Franța
    Presiune maximă:
    300 bar
    Returnare sau schimbare:
    14 zile
    curent electric:
    1.5A
    tensiune electrică:
    240V
    greutatea produsului:
    0.75 kg
    Garanție:
    6 luni
    temperatura de funcționare:
    -25 / +70°C
    conexiune medie:
    1/4"
    presiunea maximă ajustabilă:
    20 - 300 bar
    presiune minimă:
    20 bar