    HYDRAULICZNA POMPA ŻELIWNA UNI30-61CC-200 BAR LEWA
    Kod produktu:
    13176
    OEM:
    Stawka podatkowa
    22 %
    Cena bez VAT:
    Cena z VAT:
    Ref:
    26
    DODAJ DO KOSZYKA
    Opis:
    Dostawca:
    Turcja
    Kierunek obrotów:
    lewo
    maks. ciśnienie robocze:
    200 bar
    Zwrot lub wymiana:
    niemożliwe
    Waga produktu:
    11 kg
    Gwarancja:
    6 miesięcy
    max. ciśnienie:
    220 bar
    Gwint ssący:
    1"
    Gwint ciśnieniowy:
    1"