    HYDRAULISCHE MOTOR MR 160 ECO (ALSG2-L-160)
    Kód produktu:
    14517
    OEM:
    Sazba daně
    22 %
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    Ref:
    19
    PŘIDAT DO KOŠÍKU
    Technické údaje
    Dodavatel:Čína
    Vrácení nebo výměna:14 dní
    Záruka:6 měsíců
    Průměr hřídele:25 mm
    Průtok oleje:
    stálý průtok 60 L/min, přerušovaný 75 L/min
    Připojovací závit:1/2"
    Teplotní rozsah:od -40 °C do 140 °C
    Krouticí moment:
    stálý krouticí moment 32,1 daNm, přerušovaný 37,9 daNm
    Otáčky:
    stálé otáčky 323 rpm, přerušovaný 365 rpm
    Tlaková ztráta:
    stálý tlak 160 bar, přerušovaný 200 bar
    Výkon:
    stálý výkon 12,5 kW, přerušovaný 14 kW