    HIDRAULISKAIS MOTORS MR 160 ECO (ALSG2-L-160)
    Produkta kods:
    14517
    OEM:
    Nodokļu likme
    22 %
    Cena bez PVN:
    Cena ar PVN:
    Ref:
    19
    Pievienot grozam
    Tehniskie dati
    Piegādātājs:Ķīna
    Atgriešana vai apmaiņa:14 dienas
    Garantija:6 mēneši
    Vārpstas diametrs:25 mm
    Eļļas plūsma:
    pastāvīga plūsma 60 L/min, intermitējošs 75 L/min
    Pieslēguma vītne:1/2"
    Temperatūras diapazons:no -40 °C līdz 140 °C
    Griezes moments:
    pastāvīgs griezes moments 32,1 daNm, intermitējošs 37,9 daNm
    Apgriezieni:
    pastāvīgi apgriezieni 323 rpm, intermitējošs 365 rpm
    Spiediena kritums:
    pastāvīgs spiediens 160 bar, intermitējošs 200 bar
    Jauda:
    pastāvīga jauda 12,5 kW, intermitējošs 14 kW