    DUPLA ÁLLÍTHATÓ NYOMÁSKAPCSOLÓ 20-300BAR XMLB300D2C11
    KÉTSZERES ÁLLÍTHATÓ NYOMÁS KAPCSOLÓ 20-300BAR XMLB300D2C11
    Kód:
    13160
    OEM:
    Adó mértéke
    22 %
    Ár áfa nélkül:
    Ár áfával:
    Ref:
    1
    KOSÁRBA
    Leírás:
    Szállító:
    Franciaország
    300 bar
    Visszatérés vagy csere:
    14 nap
    elektromos áram:
    1.5A
    elektromos feszültség:
    240V
    Termék súlya:
    0.78 kg
    Garancia:
    6 hónap
    OFF funkció:
    -25 / +70°C
    közmedia csatlakozás:
    1/4"
    max. állítható nyomás:
    20 - 300 bar
    min. nyomás:
    20 bar